نحوه ارسال کالا

 
یکی از بزرگترین نگرانی ها در خریدهای اینترنتی هزینه نامعلوم ارسال کالا و همچنین نگرانی از آسیب دیدن کالا در حین ارسال کالا می باشد . ایران هود در گام اول، پخش گسترده کالا در سطح استان مازندران را آغاز کرده و به زودی استان های بیشتری را تحت پوشش قرار می دهد .
 
 

ارسال کالا در استان مازندران

 
 

ایران هود برای مشتریان استان مازندران شرایط ارسال کالای ویژه ای در نظر گرفته است . ایران هود این تعهد را به مشتریان عزیز استان مازندران می دهد تا کالاهای ثبت سفارش شده را به نزدیکترین باربری شهر شما ارسال کند و هزینه ارسال کالای شما تنها 35 هزار تومان می باشد . تمامی کالاهای ثبت سفارش شده در ایران هود به وسیله خودروهای پخش ایران هود در سطح استان مازندران توزیع و تحویل نزدیکترین باربری محل زندگی شما داده می شود . و این موضوع این اطمینان را به مشتریان عزیز می دهد تا کالا ها صد در صد سالم دریافت کنند و دیگر نگران هزینه های زیاد باربری و آسیب های احتمالی در جابجایی های باربری نباشند .

برای آن دسته مشتریان که در شهر تنکابن و یا شهر های اطراف حضور دارند این امکان وجود دارد تا پس از ثبت سفارش و هماهنگی برای دریافت کالا به صورت حضوری اقدام کنند . 

 

ارسال کالا در سایر استان ها

 

در حال حاضر کالاهای ثبت سفارش شده در ایران هود توسط مشتریان سایر استان ها از طریق باربری، تیپاکس و یا پست ( وابسته به نظر مشتری ) به صورت پسکرایه برایشان ارسال می شود و هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد. ایران هود برای تحویل دادن کالا به باربری تیپاکس و یا پست هزینه ای دریافت نمی کند .