نمایندگی فروش محصولات بیمکث در تنکابن (شهسوار)

 

فروشگاه ایران هود نمایندگی فروش بیمکث (Bimax) در تنکابن و مازندران است. در صورتیکه در شهر تنکابن (شهسوار) و یا شهر های اطراف مثل رامسر ، نشتارود ، عباس آباد ، سلمان شهر (متل قو ) ، کلارآباد ، هچیرود ، کلاردشت ، عباس آباد ، چالوس و یا نوشهر هستید. می توانید بعد از ثبت سفارش بصورت تلفنی و یا اینترنتی ، در محل فروشگاه ابران هود (تنکابن ، چهارراه هفت تیر ، خیابان شهید حاتمیان ، نبش ابن سینا غربی) حضور یافته و کالای خود را دریافت کنید. توجه داشته باشید که برای دریافت سفارش نیاز به حضور شما نیست و فروشگاه ایران هود سفارشات شما را ارسال می کند.

 

↓↓↓ با بهترین قیمت خرید کنید ↓↓↓

خرید هود بیمکث خرید اجاق گاز صفحه ای بیمکث خرید فر توکار بیمکث

 

فروشگاه ایران هود نمایندگی هود بیمکث ، اجاق گاز صفحه ای بیمکث ، فر توکار بیمکث و سینک بیمکث را دارد و تقریبا همه کالاهایی که شرکت بیمکث تولید می کند را موجود دارد. شما با خرید از فروشگاه ایران هود نمایندگی فروش بیمکث در تنکابن و شهرهای حومه می توانید از تخفیفات فوق العاده ای بهرمند شوید.

برای دریافت مشاوره خرید با شماره های 09118993417 و 09216717357 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام ارسال نمایید . توجه داشته باشید که فروشگاه ایران هود نمایندگی فروش بیمکث را دارد و برای دریافت خدمات پس از فروش باید با شماره خدمات پس از فروش بیمکث  (7319-021) تماس بگیرید.

 

با خرید از نمایندگی بیمکث خیالتان از بابت اصالت کالا و قیمت راحت است

 

برای دریافت فایل PDF کاتالوگ محصولات بیمکث روی گزینه زیر کلیک کنید:

کاتالوگ بیمکث

 

 

برای تهیه دستگاه تصفیه آب خانگی از نماینگی شهر خود کلیک کنید:  نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تنکابن